Із російського полону повернулися 7 захисників з Дніпропетровщини

Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Вони провели у неволі чотири роки, — повідомив голова ДніпроОВА Олександр Ганжа.

 

«Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому. Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину. Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких», — підкреслив очільник області.

 

Джерело

Новости Днепра