Сьогодні у Кривому Розі день жалоби — сумуємо за жертвами підлого удару країни-агресорки. Росія убила чотирьох наших земляків, цивільних людей, які просто працювали на робочому місці.
Через ворожий удар «Іскандером» із касетними боєприпасами вчора загинули двоє чоловіків 25 та 34 років та жінки 54 і 62 років. Остання померла в лікарні, медикам не вдалося її врятувати.
Ще 27 людей дістали поранень.
Загалом через ракетні та дронові атаки ворога у Кривому Розі загинуло вже 118 мирних жителів, серед яких 16 дітей.
Світла пам’ять криворіжцям, життя яких цинічно й безглуздо обірвали навіжені вбивці зі сходу.
