Сьогодні над містом майорить блакитний стяг із золотою тамгою — національним гербом кримських татар, якому вже понад сто років. 26 червня, у День кримськотатарського прапора, біля будівлі виконавчого комітету Криворізької міської ради відбулася урочиста церемонія підняття національного прапора. Поруч із державним прапором України він майорить як символ єдності, незламності та спільної боротьби за свободу і справедливість.
Блакитне полотнище із золотим знаком влади — тарак-тамгою — уособлює чисте небо, мир і єдність народу. Для кримських татар цей стяг є не лише історичним символом, а й знаком гідності, боротьби за права та віри у звільнення рідного Криму від російської окупації.
Протягом століть кримські татари відстоювали свою самобутність, культуру та право на майбутнє. Сьогодні ми єдині з ними у прагненні до справедливості.
Криворізька громада долучилася до відзначення цього дня, висловивши солідарність із кримськотатарським народом та всіма громадянами України, які продовжують боротьбу за відновлення територіальної цілісності держави.
Разом з корінним народом Криму ми віримо про повернення України на півострів і робимо все можливе й неможливе , щоб наблизити день деокупації.

