Російська ракета убила 34-річного криворіжця Володимира Черниченка. Він — одна з чотирьох жертв вчорашнього удару.
Володимир повернувся живим з війни. Раніше служив у 24-й штурмовій бригаді «Айдар», пройшов пекло Бахмута.
Разом з дружиною Анастасією виховував трьох синочків, звільнився зі служби, але російські вбивці наздогнали молодого воїна вже в тилу.
Ракета убила Володимира, коли він працював на екскаваторі на цивільному підприємстві. Того дня він погодився підмінити колегу на роботі.
Дружина загиблого, Анастасія Черниченко, написала у мережах: «Я хочу, щоб його памʼятали сильною, мужньою і доброю людиною».
Ми пам’ятатимем. Кожного поіменно. Світла пам’ять. Велика криворізька родина – в жалобі.



