Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону

Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

 

photo_2026-06-26_18-40-33
З російського полону повернулися 7 захисників з Дніпропетровщини.
Про це повідомляє ОВА.

Джерело

Новости Днепра