
Прийом заяв триває
У Павлоградській гімназії №15 триває прийом заяв від мешканців, чиє майно постраждало 22.06.2026 року.
Заяви прийматимуть:
- 24 червня — з 11-00 до 19-00. Вже прийнято 431 заяву.
При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу.
Всі, хто не встигне зареєструвати заявку в зазначені терміни, можуть звернутися до виконавчого комітету Павлоградської міської ради (вул. Соборна, 95).
Благодійна місія «Проліска» продовжує видачу гуманітарної допомоги для тимчасового закриття пошкоджених вікон, дахів та стель на двох локаціях — по вул. Кооперативна та по вул. Підгірна (біля магазину АТБ)
