У важкому стані перебувають двоє постраждалих в автотрощі, яку влаштували водії BMW та Volkswagen

У важкому стані перебувають двоє постраждалих в автотрощі, яку влаштували водії BMW та Volkswagen. Медики тисячки розповіли нам, що надають травмованим допомогу.

Нагадаємо, водії BMW та Volkswagen влаштували перегони на проспекті Миру. На великій швидкості водій Volkswagen не впорався з керуванням, зніс бетонну опору і від удару загорівся.

 

22-річний керманич BMW з переляку покинув машину і втік. Але згодом таки повернувся і мав розмову з поліціянтами.

 

Його оштрафували. З’ясувалось, що це вже не перше його порушення ПДР. Узимку він зніс дорожний знак і вилетів на пішохідний тротуар.

 

Джерело

Новости Днепра