Пильнуйте дітей! З початку року на Дніпропетровщині шестеро діток випали з вікон

З початку 2023 року на Дніпропетровщині шестеро дітей випали з вікон. П’ятеро з них потрапили до лікарень, 3-річний малюк загинув.

Чотири нещасні випадки сталися у Дніпрі. Ще по одному – у Кривому Розі і Новомосковську. Наймолодшому з постраждалих малюків ще немає й року, найстаршій дитині – майже 15, — повідомили в ДніпроОВА.

 

«Вкотре закликаємо батьків пильнувати дітей. Трагедія може статися за лічені секунди. Малюки допитливі, можуть вилізти на підвіконня, спертися на протимоскітну сітку і випасти. Вони ще не здатні оцінити рівень небезпеки», – зазначила начальниця відділу департаменту цивільного захисту ДніпроОВА Олена Шевцова.  

 

Нагадаємо, напередодні Великодня у Дніпрі трирічний хлопчик випав з п’ятого поверху. Бригада екстреної допомоги, яка прибула на виклик, констатувала смерть крихітки.

 

Щоб убезпечити дітей, на вікна необхідно встановити спеціальний захист. Є відповідна фурнітура: замки, фіксатори, блокувальники, обмежувачі. 

 

Ще фахівці рекомендують обмежити дитині доступ до підвіконня – відсунути тумбочки, стільці, столи, — все, на що малюк може стати й дістатися до вікна. Втім, краще взагалі не залишати малечу без нагляду.

Джерело

Новости Днепра