Нічна служба на Великдень: чи будуть випускати людей з храмів під час комендантської години в Дніпрі та області

Нічна служба на Великдень: чи будуть випускати людей з храмів під час комендантської години в Дніпрі та області За словами Сергія Лисака, більшість храмів регіону відмовились від всеношних

Олег Більдін

16 квітня православні християни та греко-католики святкуватимуть Великдень. Десятки тисяч людей у цей день підуть до храмів. Правоохоронці будуть працювати у посиленому режимі.

Комендантську годину у свято скасовувати не будуть. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

“99% храмів відмовилися від всеношних. Та в деяких вони таки пройдуть. А тому… Опівночі двері церков зачиняються. Люди, котрі залишаються на богослужіння, не мають права покидати приміщення до закінчення комендантської години. Заздалегідь дякую всім за розуміння! Нехай свята пройдуть у злагоді”, – йдеться у публікації. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються заборонити продаж пластикової ритуальної символіки. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі пропонують заборонити діяльність УПЦ московського патріархату. Також читайте, скільки коштують Великодні кекси в магазинах Дніпра

Джерело

Новости Днепра