Уряд додатково виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста.
Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
-Проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти, — зазначила вона.

