Дніпровський дзюдоїст здобув «бронзу» на етапі Кубка Європи

Дзюдоїст Олег Фесенко здобув «бронзу» на етапі Кубка Європи U21 у Німеччині.

 

730487657_3084930671701196_6523635429513869642_n

Наш спортсмен змагався у ваговій категорії +100 кг і здобув першу для себе нагороду в цьому році.
Юніорський Кубок Європи з дзюдо пройшов 20-21 червня. За нагороди тут боролись 459 дзюдоїстів з 39 країн.
Нагадаємо, що у 2024 році Олег Фесенко у складі збірної України вибороли бронзові нагороди на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів.

 

Джерело

Новости Днепра