Криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк отримала за свої спортивні досягнення щорічну обласну стипендію

Відома криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк отримала за свої спортивні досягнення щорічну обласну стипендію. Загалом заохоченням відзначили 96 спортсменів і тренерів нашого регіону. Серед них — переможці та призери міжнародних змагань, — повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Наша землячка Ілона Прокопевнюк — бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби. Свої нагороди дівчина виборола у ваговій категорії до 62 кг.

Ілона — заслужена майстриня спорту України з боротьби вільної, вихованка ДЮСШ №2. Її тренує заслужений тренер України Олександр Лозний.

За підсумками 2022 року, Прокопевнюк увійшла до Топ-10 кращих спортсменів міста з олімпійських видів спорту.

Нагадаємо, у вересні Ілона вийшла до малого фіналу чемпіонату світу та здобула бронзову нагороду. Криворожанка розпочала змагання з перемоги над турецькою борчинею Ягмур Сакмак, призерки чемпіонату Європи U23. У чветьфіналі поступилася торішній бронзовій призерці чемпіонату світу, чемпіонці Азії, чемпіонці світу U20 з Японії. Але у втішній сутичці Ілона всуху перемогла угорську спортсменку та вийшла до малого фіналу, де на неї чекала представниця з Казахстану. У запеклій боротьбі Ілона здобула перемогу.

Серед стипендіатів — відома дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучих. Також стипендію призначили бронзовій призерці чемпіонату світу з дзюдо Єлизаветі Литвиненко та переможцю Всесвітніх Ігор з водно-лижного спорту Данилу Фільченку.