Команда Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате тріумфально виступила на чемпіонаті України

Команда Криворізької федерації Фунакоші Шотокан Карате тріумфально виступила на ХХІ чемпіонаті України, який відбувся в Черкасах 13-14 квітня. Змагання зібрали найкращих спортсменів із 10 областей України. 80 криворізьких спортсменів за два дні змагань вибороли загалом 189 медалей: 64 золоті, 74 срібні та 51 бронзову!

«Цей результат свідчить про велику працездатність та наполегливість спортсменів і тренерів. Судді, які обслуговували захід, також заслуговують на велику вдячність за свою роботу: Ємельянов Антон, Федій Яна, Наместніков Владислав, Барабаш Катерина, Карцева Олена та Дудник Антон», — зазначили у міській федерації.

На чемпіонаті визначили переможців у категоріях:

краща спортсменка серед юнаків — Пасєка Вікторія
краща спортсменка серед дорослих — Федій Яна
кращий спортсмен серед дорослих — Наместніков Владислав.
кращий суддя змагань — Федій Яна

кращий тренер змагань — Ємельянов Антон.

Збірна Дніпропетровської області випередила всіх суперників і посіла в першості 1 загально-командне місце. Цей чемпіонат став кваліфікаційним етапом перед 24-м чемпіонатом світу, який відбудеться в Індії, на Гоа 7-10 листопада 2024.