Кам’янські каратисти стали призерами Кубку Європи

9 та 10 грудня в угорському місті Будапешт проходив 20-й Абсолютний Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед чоловіків і жінок у розділі “куміте” та “ката” та Кубок Європи серед дітей, юнаків, юніорів та ветеранів, повідомляє kamyanske.com.ua

У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з Угорщини, Польщі, Молдови, Туреччини, Греції, Словакії, Австрії, Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, України та інших країн.

За результатами Кубка Європи, збірна України здобула 23 медалі (7 золотих, 4 срібні, 12 бронзових).

Серед учасників були вихованці кам’янського спортивного клубу кіокушин карате “Бусін-кан”, які змогли вибороти дві нагороди. Так, бронзовими призерами стали Поліна Порошенко та
Вікторія Абрамова. Ще один вихованець клубу Андрій Цингаль, на жаль, не зміг вийти у фінал змагань.