«Дніпро-1» поступився «Штурму» у товариському матчі

Невдало розпочав новий сезон дніпровські футболісти.
У першому контрольному матчі 2024 року «Дніпро-1» програв австрійському «Штурму» — 1:2.

523141
Про це повідомляє sportarena
У складі команди Юрія Максимова відзначився Даніель Ківінда.
Головний тренер дніпрян Юрій Максимов випустив два різні склади у кожному таймі. У першій половині гостріше атакували австрійці, які зуміли забити двічі.
Після перерви Дніпро-1 змінив ігрову схему, перейшовши на гру в три центральні захисники і два форварди. Підопічні Максимова зуміли відіграти один м’яч, відзначився Даніель Ківінда. Проте вирвати нічию дніпряни не змогли.
Нагадаємо, на тренувальному зборі у Туреччині «Дніпро-1» запланував сім контрольних поєдинків. Наступний спаринг команда Максимова проведе 30 січня проти болгарського «Черно Море».
«Дніпро-1» осінню частину чемпіонату України завершив на другому місці, поступаючись лідеру Кривбасу лише за додатковими показниками. Сезон поновиться для підопічних Юрія Максимова матчем з Минаєм (базова дата – 24 лютого).

Щє з сайту: Мільйони доларів, вилучених у злочинної групи з Дніпра, відправили до АРМА