Для розвитку дітей у Кривому Розі відкрили 32-й освітній простір

Для розвитку дітей та молоді у Кривому Розі відкрили вже 32-й сучасний навчально-творчий простір. В 16-ти з них діють Цифрові навчальні центри.

Міською владою за підтримки Save the Сhildren in Ukraine створено два нові Цифрові освітні центри – в Палаці дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (Покровський район) та Центрі дитячої та юнацької творчості «Сонях» (Саксаганський район).

 

«Зараз ми відкриваємо вже 32-й навчально-освітній  простір, в якому діти можуть ще й творчо розвиватися. Зокрема, 16 з них – це цифрові освітні центри. Тут школярі можуть отримати психоемоційну, психосоціальну підтримку.  Навчатися,  якщо у них немає власних ґаджетів. Таке буває, на жаль, у родинах вимушених переселенців. Тут діти мають отримувати нові навички і спілкуватися в безпеці, бо для цього ми зробили дуже потужне укриття на 170 місць», — розповів  заступник міського голови Сергій Мілютін.

 

Для того, щоб школи, ДЮСШ, Палаци культури, художні та мистецькі школи працювали в офлайн та змішаному режимі, місто будує та ремонтує укриття. Коштом міського бюджету встановлюють вентиляцію, опалення, роблять гідроізоляцію, санвузли та багато іншого. Після завершення ремонтних робіт всі укриття сертифікує ДСНС.

 

Для відкриття освітніх та дитячих просторів коштом міського бюджету у закладах проводиться ремонт приміщень, а партнери надають обладнання.

 

Цифрові центри обладнані ноутбуками, планшетами, 3-D ручками, проєкторами, фліпчартами для зручного та доступного навчання. Тут діти можуть працювати за комп’ютером, робити домашні завдання, а також корисно проводити свій вільний час, беручи участь у гуртках та ігрових заходах.

 

Вдруге в освітньому просторі  Олександр Спіцин. Каже, все йому тут подобається, але найбільше – комп‘ютери.

 

«Сам люблю цим займатися. Вдома теж комп є, тому  сам все можу робити. Тут вперше спробував 3-D ручку — прикольно, дуже сподобалось. Зміг навіть все зробити самостійно», — ділиться школяр.

 

Поліні Бевз до снаги простір, бо тут і домашнє завдання  можна зробити і приєднатись до онлайн-уроків.

 

«Дуже подобається, буду ходити сюди й надалі. Займатимусь малюванням» — каже дівчинка.

 

«В Цифровому освітньому центрі можуть займатися школярі, які через відсутність комп’ютерів вдома мають обмежений доступ до дистанційної освіти. У тому числі – із сімей внутрішньо переміщених осіб. Всі заняття  для дітей безкоштовні», — пояснює директорка МПДЮТ «Горицвіт» Ганна Міланович.

 

Цифровий освітній центр в «Горицвиті» розрахований на дітей віком від 5 до 18 років. Заняття тривають у будні дні з 9-ї до 18-ї години. Тут же знаходиться укриття, розраховане на 170 осіб. Завдяки цьому діти в центрі можуть займатися в гуртках, як в офлайн  так і в онлайн форматі.

 

Джерело

Новости Днепра