Чому путін не оголосить війну Україні: думка експерта

путин

Підполковник ЗСУ та військовий експерт Олег Жданов розповів, чому путін не оголосить війну Україні і навіщо кремль ховає військове вторгнення під назвою «спецоперація». Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на «Уніан».

За словами Жданова, якби диктатор міг оголосити війну Україні, то зробив би це одразу. Однак натомість росія змушена ховати її під назвою «спецоперація» через те, що рф не може ні з яких мотивів оголосити війну українській державі.

«На сьогодні російська федерація перебуває в такому становищі, що вони змушені ховати цю війну. Саме тому було оголошено так звану «спеціальну військову операцію», саме тому державна дума росії ввела кримінальну відповідальність за те, що хтось у росії може назвати війну війною… вони катастрофічно ховають війну…» — сказав полковник.

Жданов зазначив, що оголошення війни повністю змінює політичний статус країни. Країна, яка оголосила війну, стає ізгоєм згідно з міжнародним правом. Після оголошення війни всі країни, що входять до ООН, будуть зобов’язані розірвати будь-які відносини з росією. Саме тому путін не йде на цей крок.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ЗСУ знищили більше 83 тисяч окупантів.

Джерело

Новости Днепра