Благодійний футбольний турнір серед жіночих команд: Кривбас і Верес змагаються за Кубок переможця

Як ми писали, у Кривому Розі проходить благодійний футбольний турнір серед жіночих команд «Аврора Charity Cup «Шлях до перемоги». Участь у змаганнях беруть жіночі ФК Кривбас, Маріуполь, Верес із Рівного та Полісся з Житомира. Мета турніру — зібрати кошти на армію розвідувальних дронів для ЗСУ.

Сьогодні на стадіоні «Спарта» — останній день футбольного протистояння. Кривбас приймає рівненський Верес.

Обидві команди набрали протягом турніру однакову кількість очок, тож сьогоднішній переможець і стане володарем Кубку. У разі нічиєї буде серія пенальті.

Як і Кривбас, Верес грає у чемпіонаті України Вищої ліги. Наша команда за підсумками першого кола займає 2-ге місце, Верес – 7-ме.

На 8-ій  хвилині матчу м’яч у ворота Вереса забила Леся Ольхова. Даяна Семків на 15 хвилині подвоїла перевагу.

Після першого тайму рахунок 3:0 на користь криворізької команди, а це вже вагома заявка на перемогу.

Нагадаємо, у матчі проти Маріуполя жіноча команда Кривбасу виграла з рахунком 7:0.

Трансляція матчу — на YouTUBE-сторінках клубів учасників.

Уболіваємо за наших!

Завтра відбудеться нагородження переможців і благодійний матч. Будуть не тільки футболістки, а й зірки шоубізнесу, відомі блогери, легенди спорту: Катерина Нікітіна з «95-го кварталу», блогер Муха, представники брутального футболу, багато футбольних зірок-кривбасівців, легенди Віталій Косовський, Влад Бащук, телеведучий Євген Янович, співак Олексій Мартиненко.