70-річний бігун з Кривого Рогу підкорив напівмарафон у Польщі

У польському місті Торунь пройшов 9-й Чемпіонат світу у приміщенні в категорії Мастерс. У складі української команди ветеранів легкої атлетики виступив і криворіжець Олег Сидоренко. 21 км напівмарафону 70-річний спортсмен пробіг за 1 год. 49 хв.

Інгульчанина Олега Сидоренка знають як людину закохану у спорт. Чоловік працював на ІнГЗК. Також довгі роки був тренером з греко-римської боротьби і виховав не одне покоління вправних борців. Але крім цього, Олег Олександрович має давню пристрасть до бігу. Десятки років поспіль він брав участь у різних змаганнях на рівні країни і мріяв виступити й на міжнародних змаганнях.

 

Мої товариші по бігу давно заохочували мене вийти на міжнародний рівень. Та все якось не було можливості. А цього року я від них дізнався про Чемпіонат світу для легкоатлетів-ветеранів, який планували провести у Польщі. Подумав, що це оптимальний варіант через не надто далеку відстань. Вирішив звернутися за підтримкою на рідний Інгулецький ГЗК. Було приємно, що керівництво і профспілковий комітет з розумінням поставилися до мого прохання та допомогли здійснитися мрії, – розповів Олег Сидоренко.

 

Чемпіонат 2023 року зібрав понад 500 учасників категорії Мастерс, тобто старших за 35 років. Окрім європейських спортсменів були легкоатлети з Австралії, Нової Зеландії, Індії, Непалу, Ямайки, Коста Ріки тощо. Від України загалом було 78 учасників. Олег Сидоренко виступав у напівмарафоні.

 

Незважаючи на те, що мені без місяця 70 років, я біг у віковій групі з на п’ять років молодшими. Я викладався на межі можливостей і в результаті подолав 21 кілометр за 1 годину 49 хвилин. Для мого віку це дуже гарний результат. Це був чудовий досвід і залишаться дуже приємні спогади, –  каже Олег Олександрович.

 

Нині Олег Сидоренко продовжує виходити на  вранішні пробіжки і має у планах вести свою спортивну групу. Говорить, готовий прищепити людям любов до бігу, адже знає, як це робити правильно і корисно для здоров’я.

 

Джерело — metinvest.media

 

підкорив напівмарафон у Польщі

Джерело

Новости Днепра