Золото наше! Криворізька самбістка Валерія Захаревич здобула перемогу на світовій першості

Із 3 по 5 квітня у Єревані (Вірменія) відбувся Кубок світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове). Золото світової першості привезла до Кривого Рогу вихованка ДЮСШ №7 Валерія Захаревич. Перемогу наша Валерія здобула у категорії до 80 кг серед жінок (бойовий розділ). Вітаємо успішну спортсменку з «золотою» винагородою!

Участь у цих міжнародних змаганнях взяли 172 спортсмени з 14-ти країн. Україну представляли 33 самбісти у чотирьох видах програми. Наша збірна виборола 22 медалі: 7 золотих, 4 срібні та 11 бронзових.

Крім криворожанки, золото українській команді принесли Андрій Кучеренко (бойовий розділ, вагова категорія до 71 кг), Владислав Руднєв (бойовий розділ, до 79 кг), Петро Давиденко (бойовий розділ, до 88 кг), Анастасія Шевченко (спортивний розділ, до 65 кг), Анастасія Комович (спортивний розділ, понад 80 кг) та Юліан Лисенко (бойовий розділ, до 65 кг).