З’явилася інформація щодо якості води зі свердловин на Лівобережному-3 у Дніпрі

З'явилася інформація щодо якості води зі свердловин на Лівобережному-3 у Дніпрі У Дніпрі бурять свердловини

Інформатор Дніпро

У Дніпрі на житловому масиві Лівобережний-3 облаштували ще 3 свердловини з водою. Проект започаткував народний депутат України Дмитро Кисилевський. Якість води перевіряють фахівці.

Так, вже надійшла інформація щодо якості води зі свердловин на вулицях Міхновського, Усенко та в районі 147 школи,- пише Інформатор із посиланням на Facebook Дмитра Кисилевського.

Дослідження провели у лабораторії Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

«Результати аналізів практично однакові для всього Лівобережного-3. Хімічний склад — в межах допустимих показників, біологічний — є некритичне перевищення нормативів. Вода віднесена до технічної, але після кип’ятіння її можна використовувати для приготування їжі та пити»,- зазначив нардеп.

Проект реалізують без залучення державних коштів. Всіма трьома згаданими колонками вже можна користуватись. 

«Сподіваємось, що ці скважини знадобляться тільки для поливу квітів. Але до гіпотетичного поганого розвитку подій маємо готуватись. Тому жителям Лівобережного-3 в питанні води вже буде трохи спокійніше.
А ми тим часом рухаємось далі — на Калинівський (Клочко) і в бік Слобожанського проспекту»,- додав Кисилевський. 

Тим часом на вулиці Генерала Захарченка над колонкою, яку запустили нещодавно, вже звели навіс. 

Колонка на вулиці Генерала Захарченка Колонка на вулиці Генерала Захарченка 

Також, депутат розповів, що минулого тижня йому написав дніпрянин Дмитро Котулев з пропозицією взяти фінансову участь у бурінні однієї зі скважин. Тож депутат дякує чоловікові за небайдужість.

Колонки облаштовують у спальних районах Колонки облаштовують у спальних районах Це технічна вода Це технічна вода Результати досліджень Результати досліджень Результати досліджень Результати досліджень Результати досліджень Результати досліджень

Платон Бережний

 

 

 

Джерело

Новости Днепра