Жителів Дніпропетровської області просять не відвідувати кладовища через боєприпаси

боеприпасы

Жителів Дніпропетровської області закликають не відвідувати кладовища через боєприпаси, які можуть розірватися у будь-який момент, передає «Дніпро Оперативний» із посиланням на голову Нікопольської РВА Євгена Євтушенко.

У Дніпропетровській області з настанням весни почастішали випадки знаходження боєприпасів на полях, в лісосмугах та присадибних ділянках домоволодінь. Боєприпаси знаходили і на кладовищах у тих населених пунктах, які потерпають від обстрілів окупантів. 

Через такі знахідки та небезпеку обстрілів мешканців регіону просять утриматися від  відвідування кладовищ на територіях, які вже перебували під обстрілами або знаходяться в зоні ураження.

«Боєприпас містить велику кількість уражаючих елементів, котрі здатні пробивати навіть метал легкоброньованої техніки. В більшості випадків вибух такого елементу поряд з людиною є смертельним для неї», – зазначає Євген Євтушенко.

Також у разі виявлення боєприпасів їх не можна брати у руки та переміщати. Треба обов’язково зателефонувати до територіальних органів поліції та ДСНС.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на Сонячному пограбували квартиру в багатоповерхівці.

Джерело

Новости Днепра