Здавав позиції ЗСУ сину — військовому рф: мешканець Марганця проведе 15 років за ґратами

Здавав позиції ЗСУ сину — військовому рф: мешканець Марганця проведе 15 років за ґратами Мешканець Марганця завав позиції ЗСУ сину — військовому рф

Софія Скорик

У 2022 році мешканець Марганця здавав сину, який служить в армії рф, розташування підрозділів та військової техніки ЗСУ на території області. Робив він це через Інтернет-дзвінки у месенджері Telegram. У червні минулого року чоловіка затримали. 

Суд визнав його винним у державній зраді. Він проведе за ґратами 15 років з конфіскацією майна. Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура, — пише Інформатор. 

Однак за інформацією прокуратури, чоловік мав невідбуте покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі за нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень. Тепер він проведе за ґратами 18 років. Втім, на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.

Раніше ми писали, що у Дніпрі СБУ затримала чоловіка, який зливав ворогу дані про розташування літаків. Писали й про те, що ворожі агенти збирали дані у Дніпропетровській області. Також читайте, що 46-річний мешканець Дніпра зливав дані спецслужбам рф.

Джерело

Новости Днепра