Збираються заборонити пластикові квіти та вінки на кладовищах: коментар заммера Дніпра Михайла Лисенка

Збираються заборонити пластикові квіти та вінки на кладовищах: коментар заммера Дніпра Михайла Лисенка Рішення планують затвердити 18 квітня

Олег Більдін

З початку квітня з кладовищ Дніпра прибрали 4066 тонн сміття. 90% – це штучні квіти та вінки. За прогнозами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, після поминальних днів ця цифра збільшиться у декілька разів.

Він відмітив, що кожного року з кладовищ міста вивозять близько 350 вантажівок зі штучними квітами та вінками. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

“Тож, аби ми не псували природу, а також не створювались стихійні сміттєзвалища, плануємо на виконкомі Дніпровської міської ради 18 квітня затвердити рішення, яким буде заборонено приносити на територію кладовищ штучні квіти та вінки. Крім цього, ми розставимо великогабаритні контейнери, також усі міські кладовища придбають спеціальні візки, аби людям було зручно вивозити сміття під час прибирання місць, де заховані їхні рідні», – зазначив заммера.

З початку квітня з кладовищ Дніпра прибрали 4066 тонн сміття З початку квітня з кладовищ Дніпра прибрали 4066 тонн сміття 90% – це штучні квіти та вінки 90% – це штучні квіти та вінки За прогнозами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, після поминальних днів ця цифра збільшиться у декілька разів За прогнозами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, після поминальних днів ця цифра збільшиться у декілька разів

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі збираються заборонити продаж пластикової ритуальної символіки. Крім цього, читайте, що на поминальні дні у Дніпрі до кладовищ курсуватиме більше автобусів. Також Інформатор повідомляв, що у Дніпрі пропонують заборонити діяльність УПЦ московського патріархату. 

Джерело

Новости Днепра