Завдяки доброчинцям, криворізькі ліцеїсти займаються улюбленими предметами

Благодійний фонд savED та компанія EPAM облаштували в укриттях шести шкіл Кривого Рогу Центри для надолуження освітніх втрат. Криворізькі діти та вчителі отримали безпечні та оснащені простори для додаткових занять у гімназіях №№16, №32, №114 та ліцеях №№24, №113 та “Кредо”. Компанія виділила майже 600 тисяч гривень для закупівлі меблів і техніки.

Сьогодні було багатолюдно у ліцеї «Кредо». Тут учителі проводять із учнями додаткові заняття за спеціально розробленими мінікурсами з математики, української та англійської мов. Локація в «Кредо» працює щодня з 8-ї до 12-ї години. Тут радо приймають усіх охочих.

 

“Навчання в умовах війни та тотальної дистанційки негативно позначається на якості освіти. Діти суттєво відстають у знаннях, тому ми у фонді savED піклуємося про те, аби діти мали доступ до освіти, а разом із тим, змогу надолужувати втрачене. Облаштовуючи разом із партнерами такі центри в укриттях, ми даємо дітям додаткові освітні можливості, створюємо для них мотиваційний простір для розвитку”, – пояснює керівниця відділу партнерств БФ savED Олександра Шевченко.

 

Освітяни та благодійники розуміють: в умовах війни треба не просто вижити, а ще й зберегти і посилити інтелектуальний потенціал нашої країни.

 

«EPAM – це технологічна компанія, але ми водночас реалізовуємо власні проєкти з навчання дітей основ програмування, проводимо стажування вчителів для розуміння можливостей сучасних технологій. Також підтримуємо партнерів, які відбудовують школи, створюють безпечні умови для розвитку дітей. Раді, що шість таких безпечних просторів з’явилося в країні», – зазначив Артем Нікутов, керівник дніпровського офісу ЕРАМ.

 

Таких центрів у нас вже відкрито близько 30-ти, завдяки підтримці ЮНІСЕФ та за співпраці  Фонду СОФТ та ІТ-компанії ЕПАМ.

 

«Дуже приємно, що такі компанії не стоять осторонь і розуміють, що діти  — це наше майбутнє, і освіту зараз треба всебічно підтримувати», — подякувала доброчинцям Тетяна Кріпак, директорка міського департаменту освіти і науки.

 

В укритті працює безліч локацій: математичні головоломки, де діти розв‘язують ребуси і складні завдання, готуючись до участі в математичних  конкурсах. Працюють юні парламентарі, які вчаться проєктувати закони і будувати майбутнє правової держави.

 

«У нас діє артлокація, учасники якої постійно створять своїми руками гарні речі, і стенлокація  — конструкторське бюро юних інженерів і винахідників, осередки учителів біології та англійської. Дякуємо нашим партнерам за таку допомогу, бо коли діти бачать сучасне, креативне й яскраве, це мотивує їх до навчання і розвитку», — підсумувала Надія Шапорєва, в.о. директора Криворізького ліцею «Кредо».

Джерело

Новости Днепра