Замість пляжу і набережної у Дніпрі – озера: який вигляд мають підтоплені Мануйлівський пляж та вулиця Малиновського

Замість пляжу і набережної у Дніпрі – озера: який вигляд мають підтоплені Мануйлівський пляж та вулиця Малиновського Ситуація на лівобережжі Дніпра через підвищення рівня води

Стас Руденко

Весняні паводки створили проблеми для багатьох українців. Не виняток – і мешканці Дніпра та області. Станом на 17 квітня підтоплено понад 150 дачних будинків та 170 присадибних ділянок, зберігається третій, «червоний», рівень небезпеки підтоплень. Складною залишається ситуація і у прибережній зоні лівобережної частини Дніпра.

Інформатор відвідав райони Мануйлівського проспекту та вулиці Маршала Малиновського, аби на власні очі побачити масштаб підтоплення.

Парк Сагайдак та Мануйлівський пляж

Щодо парку Сагайдак – то тут вода дісталася до вулиці Костанаєва. Затопило увесь проїзд до парку. У воді лавочки, спортивний майданчик, декілька урн та навісів від сонця, простір перед сценою. Проблематично навіть дістатися до пляжу – доводиться обходити. Також річка «з’їла» декілька десятків метрів пляжу.

Парк Сагайдак Парк Сагайдак Проїзд по вулиці Костанаєва Проїзд по вулиці Костанаєва Мануйлівський пляж Мануйлівський пляж Навіси від сонця у воді Навіси від сонця у воді Річка «з’їла» декілька десятків метрів пляжу Річка «з’їла» декілька десятків метрів пляжу Дніпро у відображеннях Дніпро у відображеннях Зона відпочинку Зона відпочинку «потонула» Б - болото Б — болото В області зберігається третій, «червоний», рівень небезпеки підтоплень В області зберігається третій, «червоний», рівень небезпеки підтоплень Площа перед сценою Площа перед сценою Незвичне для Дніпра видовище Незвичне для Дніпра видовище Затопило увесь проїзд до парку Затопило увесь проїзд до парку Урна на хвилях Урна на хвилях Спортивний майданчик теж затопило Спортивний майданчик теж затопило Дерево у воді Дерево у воді Електрокар пропливає Електрокар пропливає Заїзд до парка Сагайдак Заїзд до парка Сагайдак Наче корабель Наче корабель

Набережна на Маршала Малиновського

Аналогічна ситуація і по інший бік від Нового моста. Якщо спуститися з вулиця Маршала Малиновського на набережну – тут з’явилися справжні озера на місці, де ще тиждень тому можна було прогулятися. Смуга зеленої зони стала на кілька метрів вужчою, дерева «виринають» прямо з ріки. А ось рибалкам і качечкам такий порядок речей не заважає – усі насолоджуються теплою погодою.

Аналогічна ситуація і по інший бік від Нового моста Аналогічна ситуація і по інший бік від Нового моста Причал трохи Причал трохи «потонув» На набережній біля Маршала Малиновського На набережній біля Маршала Малиновського Трохи Трохи «Атлантиди» Незвичне видовище Незвичне видовище Перед оглядовим майданчиком Перед оглядовим майданчиком Ще тиждень тому тут можна було пройтися Ще тиждень тому тут можна було пройтися Вид з лівого берега на правий Вид з лівого берега на правий Рибалкам нічого не заважає Рибалкам нічого не заважає Причал трохи змістився Причал трохи змістився Трохи Венеції у Дніпрі Трохи Венеції у Дніпрі Наче із фентезі Наче із фентезі Станом на 17 квітня підтоплено понад 150 дачних будинків Станом на 17 квітня підтоплено понад 150 дачних будинків Квіточки під водою Квіточки під водою Фото: Денис Чубченко Фото: Денис Чубченко

Раніше ми публікували інформацію про ситуацію з підтопленнями у Дніпрі та області. В регіоні зберігається “червоний” рівень небезпеки. Окрім того, писали, чи вплинуть паводки на якість води у Дніпрі та області. Як виглядають різні частини міста після підвищення рівня води Інформатор демонстрував у фоторепортажі.

Фото: Денис Чубченко

Джерело

Новости Днепра