Закохана у свою роботу: у Дніпрі водійка маршрутки №60 розповіла про свій шлях та труднощі

Закохана у свою роботу: у Дніпрі водійка маршрутки №60 розповіла про свій шлях та труднощі У Дніпрі водійка маршруту №60 дарує пасажирам посмішку та святковий настрій

Софія Скорик

У Дніпрі на маршруті №60 працює чарівна жінка Наталя Силка. Вона закохана у свою роботу та людей, яких щодня перевозить містом. Водійка дарує пасажирам посмішу та святковий настрій. А ще — підбадьорює їх, коли сідають в автобус сумними. 

Працювати на підприємстві Наталя почала 17 років тому диспетчером. Тут на неї чекали свої труднощі та непорозуміння з водіями. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Департаменту та інфраструктури у Дніпрі

Після — Наталя вирішила спробувати себе в ролі водійки. Адже в рух та дорогу закохана в дитинства. Але і тут не обійшлось без труднощів. Їй намагалися довести, що це суто чоловіча справа. Тепер же водії, з якими раніше виникали непорозуміння, стали товаришами.  

“Якби я до того не працювала диспетчером, можливо, не витримала б. Але вже мала досвід спілкування з водіями, тому стійко вистояла”, — поділилася Наталя.

Отримує задоволення пані Наталя і від спілкування з пасажирами. Її дуже тішить, коли виходить підбадьорити пасажира. На жаль, спілкування складається не з усіма, але такі ситуації трапляються рідко. Щоб уникнути негативу, Наталя створює затишок у салоні автобуса. На свята її машина завжди прикрашена. 

“Прикрашаю на Новий рік гірляндами, сніжинками, ставлю ялинку. Все миготить, все гарно. До 14 лютого серця вішаю, на 8 березня – квітки, їх моя донька робить. Зараз прикрасила салон метеликами. Підіймаю настрій і собі, і людям”, — розповіла Наталя.

Від спілкування з пасажирами жінка не втомлюється. Також не нудьгує, щодня їздячи одним шляхом. Наталі пощастило – її маршрут проходить набережною, тож жінка з задоволенням спостерігає за зміною сезонів та погоди. 

Наталя Силка Наталя Силка

Раніше ми писали, що водій автобуса №146Б з Дніпра став бойовим медиком. Писали ми й про те, що у Дніпрі водійкою тролейбуса №20 стала 23-річна дівчина з Бахмута. Також читайте, що в Дніпрі водію стало зле після ДТП.

Джерело

Новости Днепра