Захищаючи Україну, загинув 54-річний Захисник з Дніпропетровської області

Захищаючи Україну, загинув 54-річний Захисник з Дніпропетровської області Вічна Слава Герою!

Ярослав Жахалов

12 листопада, захищаючи незалежність України, загинув військовий із Дніпропетровської області Алім Рокитянський. Він отримав поранення під час участі у бойових діях в Харківській області. 

Йому було 54 роки Про це пише Інформатор з посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію. 

У  2014-му, коли росія зайшла на українську землю, він одразу ж приєднався до лав оборонців України в антитерористичній операції. У 2019 році він підписав контракт та поповнив лави Національної Гвардії України, обравши захист Батьківщини за життєве покликання та особистий обов’язок.

З 24 червня 2022 року він разом із побратимами виконував бойові завдання на Харківщині. Там же і обірвалося його життя в результаті ворожого обстрілу. 

«Від імені мешканців Криворізькго району висловлюю щирі співчуття матері полеглого захисника Ользі Іванівні, його родині та близьким з приводу непоправної втрати через загибель коханої дорогої людини. Шлях Аліма Івановича – це шлях справжнього патріота, мужнього борця за свободу та незалежність. Безприкладний героїзм та почуття громадянського обов’язку, коли на українську землю суне ворожа навала, коли не можна сидіти вдома і просто чекати, – перед пам’яттю такої людини ми схиляємося усією спільнотою, відчуваючи гіркий тягар втрати. Та Герої не вмирають – вони назавжди залишаються у наших серцях! Світла пам’ять Героєві», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Раніше ми писали, що у бою загинув 40 річний Герой із Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 38-річний Захисник з Дніпропетровської області, без батька залишились троє дітей. Писали ми й про те, що у бою за Україну загинув Захисник з Новомосковська.

Джерело

Новости Днепра