За дорученням мера Філатова в Дніпрі відремонтували будинок на Криворізькій

Крыша 1

В Дніпрі, незважаючи на воєнний час, комунальники за дорученням мера Бориса Філатова відремонтували дах в будинку на вулиці Криворізькій, 38. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на міськраду Дніпра.

Житель будинку Олександр Єпішев розповів, що в його квартирі майже кожна кімната страждала від води, бо дах протікав під час злив. Чоловік з іншими мешканцями будинку, за його словами, побував на прийомі міського голови та описав йому проблему. 

Олександр додав, що комунальники взялися за роботу майже відразу і швидко її виконали. Робітники повністю замінили покриття.

Роботи виконали якісно і ми бачимо, що всі відповідально поставилися до вирішення нашої проблеми, – зазначив Олександр.

Зараз триває ремонт будинку на вулиці Криворізькій, 28. Там встигли виконати більшу частину запланованих робіт. Завершити їх обіцяють найближчим часом. Лариса Іванівна, мешканка цього будинку, звернулась до Бориса Філатова з проханням оновити дах і тепер йде його заміна. 

Головний інженер комунального підприємства «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко розповів, що за півстоліття існування цих будинків, дах в них ремонтували один раз, 40 років тому. Степаненко підтвердив, що підприємству доручили виконати ремонт після того, як Борис Філатов прийняв мешканців.

Раніше ми повідомляли, що Філатов пояснив, що буде з опаленням у Дніпрі у разі блекауту.

Джерело

Новости Днепра