З’явились двері, лави та туалети: у Дніпрі облаштовують захисні споруди

З’явились двері, лави та туалети: у Дніпрі облаштовують захисні споруди До кінця року по місту заплановано встановити 28 таких укриттів

Олексій Александров

У місті продовжують встановлювати захисні споруди. Під час повітряних тривог містяни можуть сховатися у мобільному укритті та убезпечити власні життя. Усього до кінця року заплановано встановити 28 таких сховищ.

Їх будують поблизу зупинок громадського транспорту. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. 

У міськраді запевнили, що декілька споруд вже обладнані всім необхідним. Там встановили двері, лави, туалети, зробили освітлення та обладнали укриття пандусами для маломобільних груп населення, а також для дитячих візочків. 

Інформатор вирішив провести рейд по укриттях та перевірив якість робіт на власному досвіді. Споруди повністю обладнали на вулиці Маршала Малиновського, а також на вулиці 20-річчя Перемоги. 

Укриття на Маршала Малиновського Укриття на Маршала Малиновського

Зовні укриттів ми побачили встановлені пандуси та металеві двері. Всередині проведена електрика, на стелі є освітлення, а також обладнанні місця для сидіння. Окрім того, біля укриттів є біотуалети. З часом укриття під’єднають до міської системи електроживлення. 

Укриття всередині Укриття всередині Місця для сидіння Місця для сидіння В укритті встановили двері В укритті встановили двері Вихід — там Вихід — там Освітлення Освітлення В укритті вже є електрика В укритті вже є електрика Усередині електричного щитка Усередині електричного щитка Залізні двері Залізні двері Поряд є біотуалет Поряд є біотуалет Пандус Пандус Укриття на 20-річчя Перемоги Укриття на 20-річчя Перемоги Є пандуси Є пандуси Укриття повністю облаштовані Укриття повністю облаштовані

Також пізніше встановлять інформаційні таблички, щоб проінформувати більше містян про призначення споруди. З часом зовні мобільні укриття також приведуть до ладу. 

Раніше Інформатор повідомляв, що на проспекті Богдана Хмельницького ще на початку листопада почали встановлювати захисні укриття. Пізніше такі захисні споруди встановили на Набережній Перемоги. Окрім того, ми писали, як безпечно використовувати електрогенератори.

Фото: Денис Чубченко

Джерело

Новости Днепра