Вулиці Павлограда освітлюватимуть за новим графіком

Якщо павлоградці  будуть  економити електроенергію

Графік освітлення вулиць в місті пристосують до графіка роботи шахтарів

Вуличні ліхтарі вмикатимуть увечері з настанням темряви і вимикатимуть о 20.00. Потім світло з’явиться на вулицях міста о 03.45 і вимкнеться о 05 ранку. Ця витрата електроенергії має компенсуватись жорсткою економією електрики мешканцями міста. Про це розповів міський голова Анатолій Вершина.

«Я погодив такий графік освітлення вулиць з обласним керівництвом, бо у нас шахтарське місто. «Павлоградвугілля» на сьогодні видобуває понад 90% вугілля, видобутого в Україні. І я вважаю, що наші шахтарі заслуговують на те, щоб іти на роботу в нічний час по освітлених вулицях. Тобто, створювати умови максимально для людей. Єдине прохання — якомога більше зекономити електроенергії. Ми йдемо на такий ризик, але з надією на розуміння мешканців міста. У нас 12 тис. приватних будинків, у нас дуже багато підприємств, у нас 30 тис. особових ранхунків. Якщо кожен вимкне одну лампочку, цього буде достатньо для того, щоб перекрити ці витрати електроенергії для вуличного освітлення», – сказав міський голова.

За його словами, такий графік освітлення вулиць діятиме упродовж двох тижнів у тестовому режимі. Якщо економії електрики зі сторони мешканців міста не спостерігатиметься, то вуличне освітлення доведеться вимикати.

Новости Днепра