Встановлення катів страченого, контрнаступ та безпілотники: Буданов зробив важливі заяви

Встановлення катів страченого, контрнаступ та безпілотники: Буданов зробив важливі заяви Українські безпілотники можуть долетіти до москви

Олена Бурцева

Перш за все, розвідники вже встановили ім’я російського вбивці, який відрізав голову українському полоненому. Окрім цього, в Головному управлінні розвідки (ГУР) є припущення щодо завершення війни в Україні. А українські безпілотники можуть досягати цікавих цілей в росії. Всі ці питання прокоментував очільник ГУР Міноборони України Кирило Буданов. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікації Інформатор Україна

Встановлення винних 

Нагадаємо, що 11 квітня в Інтернеті з’явились кадри, на яких людина у військовій формі відрізає голову українському полоненому. Очільник української розвідки запевнив, що особа російського ката вже встановлена.

«Хто він, ми знаємо. Але повертаючись до першої частини вашого питання: де він і чому я вам кажу, що не можу вам відповісти. Якось так склалося, що майже всі з тих, хто робив подібні речі, де це було нам чітко відомо, — вони більше не існують. Тому не думаю, що ця людина стане виключенням”, – додав Буданов.

 

Про завершення війни 

Голова української розвідки Кирило Буданов сказав, що цього та наступного року, ймовірно, відбуватиметься процес завершення війни росії проти України. 

«Ви занадто далеко хочете зайти в цьому питанні. Те, що відбуватиметься — це завершення війни. Завершення війни відновленням наших кордонів. Що відбуватиметься далі — це вже питання не про війну йде. Це буде питання розбудови повоєнної України. Це зовсім інша тематика розмови», — зазначив начальник ГУР.

Про беспілотники 

Кирило Буданов запевнив, що українські безпілотники можуть досягти столиці рф, але ділитись подробицями про операції з застосуванням БПЛА не став.

Про контрнаступ ЗСУ 

Контрнаступ українських військових йде за планом. Однак плани з його реалізації не будуть розповсюджуватись назагал. 

«На жаль, я не можу відповісти на ваше запитання: не тому, що не знаю, а тому, що це буде дикість, якщо я це зараз зроблю — розкрию задум росіянам. Це дивно буде. Буде швидко», — сказав Буданов.

Нагадаємо, що Зеленський розповів про звірства росіян та контрнаступ. Також читайте, коли чекати на український контрнаступ — про це заяявляв міністр оборони Резніков. Крім того, ми писали, чи загроза наступу росіян на Дніпропетровську область

Джерело

Новости Днепра