Ворог атакував цивільну інфраструктуру у Дніпрі: як виглядає підприємство після нічного «прильоту»

Ворог атакував цивільну інфраструктуру у Дніпрі: як виглядає підприємство після нічного "прильоту" Ворог завдав удару по Дніпру

Антон Мачула

У ніч проти 29 листопада противник завдав ракетного удару по Дніпру. По приватним підприємствам поцілили 4 ворожі ракети. Внаслідок вибухів, на щастя, ніхто не постраждав, однак є серйозні руйнування. 

На одне з приватних підприємств вирушив Інформатор аби зафіксувати черговий злочин окупантів. Вибух знищив 4 вантажівки та пошкодив будівлю.

Вибухом пошкодило будівлю Вибухом пошкодило будівлю Вибиті шибки Вибиті шибки Понівечені вантажівки Понівечені вантажівки Побило кабіну Побило кабіну Усе вкрито шаром битого скла Усе вкрито шаром битого скла Залишки фури Залишки фури Лишився тільки металобрухт Лишився тільки металобрухт Ще пошкоджені вантажівки Ще пошкоджені вантажівки Пробите лобове скло Пробите лобове скло Знищене підприємство Знищене підприємство Залишки транспорту Залишки транспорту Посікло осколками Посікло осколками Потрощена техніка Потрощена техніка Шматки металевого корпусу Шматки металевого корпусу Руїни Руїни Це був цивільний об'єкт Це був цивільний об’єкт Знищено 4 вантажівки Знищено 4 вантажівки Обійшлося без пожежі Обійшлося без пожежі Місце Місце «прильоту» Люди не постраждали Люди не постраждали Підприємство ніяк не пов'язане з військовими Підприємство ніяк не пов’язане з військовими

Раніше ми писали, подробиці від рятувальників про ракетний удар по Дніпру. Також ми повідомляли, що в результаті ворожого удару по приватному сектору загинула людина.

Фото: Олексій Александров, Руслана Левченко

Джерело

Новости Днепра