Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем

Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем Президент сказав, що прапор України неодмінно підійметься на всій нашій Богом даній землі

Олег Більдін

16 квітня православні християни відмічають Великдень. Люди святять паски у церквах. Вони збираються у теплому родинному колі. 

Володимир Зеленський привітав українців з цим світлим святом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Президента України.

Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/5870

“Ми пройшли вже чималий шлях. Попереду чи не найважча з вершин. Ми подолаємо її. І разом зустрінемо свій світанок, коли над усією нашою країною зійде сонце. Це синьо-жовтий прапор. Він неодмінно підійметься на всій нашій Богом даній землі, на всіх тимчасово окупованих чортами територіях. Сонце засяє на півдні, сонце засяє на сході, сонце засяє в Криму. Жовтогаряче сонце в мирному синьому небі, і це – світло справедливості. Христос Воскрес!” – сказав Володимир Зеленський.

Поздоровив з Великоднем і голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

 

«Цей світлий день ми відзначаємо з надією – добро обов’язково здолає зло. Любов’ю – до тих, хто захищає та рятує нас, і молитвою до Бога – оберігати їх. Вірою – в нашу Перемогу. І в мир, який вона дарує Україні. З Великоднем всіх, хто святкує сьогодні! Христос воскрес! Воістину воскрес!» – написав він.

Нагадаємо, раніше ми писали, як не переїсти на Великдень. Також читайте,  як працюватиме громадський транспорт у Великдень та поминальні дні. Крім цього, Інформатор повідомляв, що до Великодня у парках Дніпра з’явилися тематичні фотозони.

Джерело

Новости Днепра