Вночі над Дніпропетровщиною збили 4 безпілотники

4 безпілотника збили оборонці неба вночі над Дніпропетровщиною. Нікопольщину агресор атакував FPV-дронами та артилерією, — ОВА.

Ввечері і вночі вдарив по Марганецькій громаді. Вранці – по Мирівській. Ніхто не постраждав. На інших територіях минулося без ворожих ударів.

 

Вчора в районі сталася надзвичайна ситуація. Діти принесли додому частину від FPV-дрону. Чоловік взяв її в руки і та вибухнула. 57-річного потерпілого доправили до лікарні. Як і 22-річну жінку, яка також отримала поранення.

 

Вкотре наголошуємо, будьте обачні самі, поясніть правила безпеки дітям. Не чіпайте підозрілі предмети.

 

«У Кривому Розі усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи – працюють», — розповів голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Джерело

Новости Днепра