Військовому, який призвів до знищення техніки та жертв в аеродромі «Канатове», повідомили про підозру

Канатово

СБУ повідомило про підозру військового, чиї дії призвели до того, що окупанти здійснили ракетний обстріл аеродрому «Канатово» на Кіровоградщині влітку минулого року. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на прес-службу СБУ.

d8649169e7b99b1796e6e1142d5274ad

Відомо, що військовослужбовець вирішив самостійно провести «спецоперацію» із заволодіння літаком повітряно-космічних сил росії. СБУ заборонило проводити цю «операцію», проте це не зупинило підозрюваного. В результаті це призвело до того, що ворожа армія отримала дані про розміщення на аеродромі «Канатове» особового складу Повітряних сил ЗСУ та українських літаків. Завдяки цій інформації росіяни і спромоглися направити на аеропорт ворожий вогонь.

fd2d3d992a7efff6d30204ebb334e143

«СБУ та ГУР МО одразу висловили свої зауваження щодо цього плану, його не погодили інші державні органи. Адже спецоперація таїла у собі багато ризиків. Але окремі люди вирішили діяти на власний розсуд… Хочу наголосити, що ніякі хитрощі не допоможуть уникнути відповідальності. На мою думку, негідник, дії якого призвели до смерті одного українського військового та поранення ще сімнадцяти, має понести заслужене покарання», – наголосив Глава СБУ Василь Малюк.

Тоді ракетний удар спричинив смерть командира військової частини та поранення 17 українських захисників. Також було повністю знищено 2 бойові винищувачі Повітряних сил ЗСУ, а злітна смуга та інша техніка та будівлі отримали значні пошкодження.

ead1bdafcc8b4534d49584c4b5c087be

Наразі розслідування у цій справі триває. Усі слідчі заходи відбуваються за при процесуальному керівництві Офісу Генерального прокурора України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що мешканець Дніпра вивісив на своєму балконі прапор із комуністичною символікою

Джерело

Новости Днепра