Відпочили більше тисячі дітей: добіг кінця літній сезон у заміському таборі

Добіг кінця літній сезон у заміському таборі. Він залишив незабутні враження у більш ніж 1000 дітей криворізьких військовослужбовців. 

Цього літа у лісовому таборі за 5 змін безкоштовно відпочили й оздоровилися хлопчики й дівчатка з родин військових, загиблих, зниклих безвісти та полонених захисників.

У закритті останньої зміни разом з дітьми та педагогами взяв участь і голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

«Літо — саме той час, коли діти можуть насолоджуватися улюбленими заняттями, спілкуватися з друзями та зростати фізично, емоційно й інтелектуально. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити їм захоплюючий відпочинок. У центрі особливої уваги – діти наших захисників. Торік після перерви заміський табір відновив роботу і за літо тут оздоровилися 802 дитини, а цього року – 1016. Щоразу, приїжджаючи сюди, приємно бачити щирі усмішки та радісні очі дітей», — зауважив О.Вілкул. 

 

Організатори й вихователі постаралися, щоб цей відпочинок був наповнений новими враженнями для дітей. Цей літній сезон показав, наскільки важливо бути разом і підтримувати одне одного.

 

«В останні дні зміни діти обговорювали власні здобутки в таборі і підтвердили, що гасло цього літа — «Тримайся, всміхайся, живи, не здавайся!» — стало й їх життєвим гаслом. Радий, що у нас все вийшло! Будемо й надалі об’єднувати наші зусилля для створення всіх умов для відпочинку, реабілітації та розвитку дітей», — підкреслив Олександр Вілкул.

 

Виховна та розважальна діяльність у заміському таборі була організована за спеціальною програмою. 5 змін мали свою унікальну тематику: «Ми – активні», «Ми – спортивні», «Ми – творчі», «Ми – патріоти» та «Ми – креативні». У кожну зміну з хлопцями та дівчатами працювала фахова команда психологів за Міжнародною програмою «Діти та війна: навчання технік зцілення». Усі діти були забезпечені п’ятиразовим харчуванням, мешкали у затишних номерах.

 

Керівник оздоровчого табору, Олег Крошка розповів: «Дуже вдячні за всі зусилля, вкладені заради дітей, які потребують великої уваги й психологічної реабілітації. Корисні при цьому — постійна індивідуальна робота, організація психологічних занять невеликими групами та постійна рухова і спортивна активність. Тому більшу частину дня віддали спортивним змаганням, водним процедурам, прогулянкам, розважальним програмам з головною вимогою до всіх — «час без ґаджетів».

 

Колектив вихователів складався з кращих педагогів. У таборі працювали 35 людей, практикувалися 10 студентів.

 

«Щороку у нас проходять педагогічну практику організатори дитячого дозвілля, студенти педуніверситету. Цьогоріч студентів ми навчали за програмою «Нові ігри, нові технології діяльності педагога організатора в таборі». А тепер з нетерпінням чекатимем нового літнього сезону», — сподівається Олег Крошка.

 

Джерело

Новости Днепра