Відомий актор з Кам’янського Олексій Хільський захищає Україну в найгарячіших точках фронту

Ми вже писали раніше про те, що наш земляк, відомий актор театру і кіно Олексій Хільський, відомий за ролями у серіалах «Виклик» та «Кріпосна», ще навесні минулого року став до лав захисників нашої країни.
Зараз Олексій проходить службу в 46 окремій аеромобільній бригаді ДШВ на посаді головного сержанту взводу розвідроти, і є одним з найдосвідчених бійців цього елітного підрозділу.
«У нашій бригаді бійця з позивним «Скіф» вважають ветераном. За його плечима розвідувальні й штурмові дії на Херсонському напрямку, гарячі точки на карті Донеччини – Бахмут і Соледар, три поранення. Після кожного він повертався до своїх хлопців. Інакше не міг і не мав права.
На навчаннях він зосереджений, заточений на досягнення максимального результату, вимагає від підлеглих враховувати будь-які дрібниці й нюанси, що виникають на полігоні. З досвіду знає: у реальних умовах відпрацьовані до автоматизму дії врятують не одне життя побратимів», — йдеться в офіційному повідомлені служби зв’язків з громадськістю 46 окремої аеромобільної бригади.
Досконально опанувавши військову справу, Олексій Хільский після Перемоги збирається обов’язково повернутись до своєї основної професії. «Будемо змінювати наше кіно. Очікую сплеску вітчизняного кіновиробництва, нових фільмів, знятих нами, про нас і для нас, — впевнений актор і воїн.

Новости Днепра