Вбитий пес, сгорілі авто і тони уламків: фото з місця «прильоту» у Дніпрі

Вбитий пес, сгорілі авто і тони уламків: фото з місця "прильоту" у Дніпрі Докази військових злочинів

Ярослав Жахалов

26 листопада росія завдала декілька ракетних ударів по приватному сектору на лівому березі Дніпра. В результаті близько 30 будівель зазнали руйнації та ушкоджень, на місці виникла масштабна пожежа. 13 людей звернулися за медичною допомогою.

Інформатор прибув на місце прильоту, що зафіксувати нові наслідки терористичних злочинів росії.

На місці досі працюють рятувальники. Вони ліквідують пожежу та шукають під уламками людей. В результаті вибуху загинула собака. На місцях, вранці ще стояли будинки, люди будували своє життя, тепер руїни. Стоять згорілі автівки, все усіяно склом та бетоном. Все це — перекошене обличчя «русского мира».

Наслідки прильоту в Дніпрі Наслідки прильоту в Дніпрі Вдарили по приватному сектору Вдарили по приватному сектору 10 будинків зруйнували 10 будинків зруйнували Вирва Вирва Зруйнуване життя Зруйнуване життя Руїни Руїни Рятувальники на місці Рятувальники на місці Під завалами можуть бути люди Під завалами можуть бути люди Згорілі автівки Згорілі автівки Пожежа досі триває Пожежа досі триває Проте її локалізували Проте її локалізували російський злочин російський злочин Що це, як не геноцид Що це, як не геноцид Все в уламках Все в уламках Зруйноване життя Зруйноване життя Всюди скло Всюди скло Зранку це була звичайна вулиця Зранку це була звичайна вулиця Клята русня! Клята русня! 10 будинків повністю зруйнували 10 будинків повністю зруйнували Попіл Попіл Жорстокий терор Жорстокий терор Наслідки Наслідки Скільки людей Скільки людей 13 постраждалих 13 постраждалих І загиблий пес І загиблий пес За що? За що? Ось так виглядає рашизм Ось так виглядає рашизм Ціла вулиця Ціла вулиця Все спочатку Все спочатку ДСНС - герої ДСНС — герої Ледве витримала Ледве витримала Вікон нема Вікон нема Вид зсередини Вигляд зсередини Зруйнований побут Зруйнований побут Безлад Безлад Тримається з останніх сил Тримається з останніх сил Пощастило, що ніхто не сидів Пощастило, що ніхто не сидів Дуже важко Дуже важко Попереду зима Попереду зима Обережно Обережно Даху нема Даху нема Уламки Уламки за мир без росії за мир без росії Сумує за другом Сумує за другом Постраждали дві школи Постраждали дві школи Все буде Україна Все буде Україна Посікло Посікло Операція триває Операція триває русня задовбала русня задовбала Попереду світле майбутнє Попереду світле майбутнє Прильоти Прильоти Нема будівлі Нема будівлі «русский мир» Лівий берег Лівий берег До і під час тривоги До і під час тривоги Перемога буде за нами Перемога буде за нами

Раніше ми повідомляли про те, що Борис Філатов прокоментував вибухи у Дніпрі. Також писали, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. 

Фото: Руслана Левченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело

Новости Днепра