В Україні конструюють другу «Мрію»: наскільки готовий новий літак

Мрия

В Україні проводять конструкторські роботи для створення другого літака Ан-225 «Мрія», для якого вже зібрали 30% комплектуючих. Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на соціальні мережі державного підприємства «Антонов».

У заяві сказано, що журналісти видання Bild припустилися помилки, коли з посиланням на генерального директора заводу Євгена Гаврилова повідомили, що новий літак готовий на 30%.

Гаврилов раніше повідомляв, що другий Ан-225 зберуть із нових деталей та фрагментів зруйнованого російськими окупантами першого літака. Наразі на підприємстві уточнили, що за свіжими оцінками вже вдалося зібрати 30% комплектуючих для другої «Мрії».

За підрахунками експертів, на будівництво нового літака доведеться витратити щонайменше 500 мільйонів євро. Точна вартість подібного проекту наразі невідома. На підприємстві наголосили, що після перемоги у війні з’явиться більше інформації про проект.

Ан-225 «Мрія» — це найбільший транспортний літак у світі. Його створили у київському конструкторському бюро імені Антонова. Максимальна злітна маса апарату сягає 640 тонн. 27 лютого в аеропорту Гостомеля російські окупанти знищили єдиний у своєму роді літак під час повітряної атаки.

Раніше ми повідомляли, що у ЗСУ розповіли, що зараз відбувається в епіцентрі війни.

Джерело

Новости Днепра