В межах ЕдКемп у Кривому Розі стартувала освітянська (не)конференція

Коли  ребрендинг освіти визначає майбутнє наших дітей. У Кривому Розі стартувала освітянська (не)конференція. Говорили про адаптацію шкіл та вузів  до реалій сучасного ринку.

 

Захід зібрав представників освіти, бізнесу і великих підприємств міста. Червоною лінією конференції стала теза: ліцеїст – студент – роботодавець.

 

 Буквально днями Кривий Ріг розпочав  потужний проєкт разом з Великим Герцогством  Люксембург  – один з головних проєктів в Україні з освіти.  Його мета — адаптація освіти до реальних потреб ринку праці, — підкреслює заступник міського голови Сергій Мілютін.

 

«Щоб люди, коли закінчували навчання мали реальне розуміння — куди піти, щоб отримати роботу з гідною заробітною платою. Це перша складова. По-друге  — ми переходимо від поняття, що «освіта – це на все життя» до принципу «освіта протягом всього життя». Йдеться про можливість перекваліфікації. Зокрема, це стосується наших ветеранів», — пояснює Сергій Мілютін.

 

Формат сьогоднішнього заходу вільний, а  символом таборування освітян стала біла ворона.

 

«Тому що «едкемпівці» — це ті, хто хочуть змінити освіту. Сьогодні будемо говорити про нові підходи до профорієнтації, вибору професії, співпраці з вищими навчальними закладами, підприємствами. Зараз це дуже на часі. Кривий Ріг входе в новий проєкт з Герцовством Люксембург, де  один  з напрямків – освіта і профорієнтація», — зазначає очільниця міського  департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

Конференція триватиме увесь день. У програмі – експертні, учительські сесії,  майстерки від працівників КНУ , технікумів і коледжів. Ми будемо навчатись практично виконувати певні роботи», — пояснює координатора заходу Ольга Добровольська.

 

Перший Едкемп  у Кривому Розі кілька років тому разом з  командою  провела вчитель історії 114-ї гімназії Людмила Хорькова. Вже тоді педагоги мріяли про те, щоб цей рух поширився на все місто.

 

«Моя тема сьогодні – ресурсність. Адже  кожна людина має зберігати себе в умовах сьогодення задля того, щоб підтримати інших. Ми маємо відновити свої сили, щоб від нас йшов позитив, натхнення і бажання робити добро», — впевнена вчителька історії.

 

Ребрендінг освітнього процесу у Кривому Розі триває, результати побачимо згодом.

Джерело

Новости Днепра