Удар дронів-камікадзе по підприємству у Дніпрі: як виглядає місце «прильотів»

Удар дронів-камікадзе по підприємству у Дніпрі: як виглядає місце "прильотів" росіяни атакували цивільний об'єкт

Антон Мачула

В ніч проти 9 листопада противник атакував Дніпропетровську область дронами-камікадзе. П’ять «Шахедів» знищили сили ППО. Утім, ворог зміг завдати удару по одному з логістичних підприємств Дніпра. 

В результаті прильотів на підприємстві сталася пожежа площею у 3 тисячі квадратних метрів. Отримали поранення 4 працівників підприємства — їх передали медикам. Всі знаходяться у реанімації. Під час гасіння пожежі сталося ще два «прильоти» дронів-камікадзе. 

Інформатор прибув на місце аби зафіксувати воєнний злочин окупантів — черговий удар по цивільній інфраструктурі. 

Знищене логістичне підприємство Знищене логістичне підприємство Сталася пожежа площею у 3 тис квадратних метрів Сталася пожежа площею у 3 тис квадратних метрів Було декілька вибухів Було декілька вибухів Після першого влучання сталося ще 2 Після першого влучання сталося ще 2 «прильоти» Четверо працівників поранені Четверо працівників поранені Вдалося уникнути розповсюдженя вогню Вдалося уникнути розповсюдження вогню Пухнастий не постраждав Пухнастий не постраждав Вибиті шибки Вибиті шибки Вогнеборці протягом години гасили пожежу Вогнеборці протягом години гасили пожежу Це був цивільний об'єкт Це був цивільний об’єкт Є значні руйнування Є значні руйнування росіяни завдали удару дронами-камікадзе росіяни завдали удару дронами-камікадзе Ворожий дрон Ворожий дрон Двигун одного з Двигун одного з «мопедів»

Раніше ми писали про стан постраждалих в результаті атаки. Також ми розповідали, що повідомили рятувальники з приводу атаки дронів на Дніпро.

Фото: Руслана Левченко

Джерело

Новости Днепра