У парку Зелений Гай відкрили перший у Дніпрі будинок «Догори дриґом»

аттракцион

Новий атракціон відкрили у парку Зелений Гай у Дніпрі – будинок «Догори дриґом». Це перший атракціон такого типу у Дніпрі та четвертий в Україні. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу міськради Дніпра.

«КП «Міська інфраструктура» не припиняє дивувати містян новинками. Парк регулярно оновлюється цікавими локаціями. Так, два роки тому відкрили парк динозаврів, а рік тому почав функціонувати спортивний клуб «Агресор». Сьогодні дніпряни можуть відвідати популярний у світі атракціон-будинок «Догори дриґом». 

«Загалом намагаємось втілювати у парках різні ідеї атракціонів світового рівня і таким чином пропонуємо працювати у нас підприємцям. Тож ми впевнені, що і цей атракціон беззаперечно стане ще одним туристичним магнітом на мапі Дніпра», – зазначив директор КП «Міська інфраструктура» Олексій Тесля. 

аттракцион

аттракцион

Площа 2-поверхової споруди становить близько 50 кв. м, а висота — 6 метрів. Гостей міста зустрічає затишна вітальня. Крім цього, у будинку облаштована спальня, кухня та санвузол, а меблювання кімнат там – догори дриґом.

«У цьому будинку розміщені всі побутові предмети та меблі, які потрібні для життя кожній людині. Але є нюанс – вони у перевернутому вигляді. Таким чином кожен гість може отримати круті відчуття, а також зробити класні фото на пам’ять. Такі будинки, окрім України, розташовані у Туреччині, Польщі, Німеччині, Америці та в інших країнах світу», – зазначив адміністратор будинку «Догори дриґом» Микита Хлистун. 

аттракцион

аттракцион

аттракцион

Відвідати атракціон можна в будь-який день у парку Зелений Гай (праворуч від центрального входу) з 10:00 до 18:00. Вартість квитка — від 120 до 150 грн. Дітям до 3 років вхід – безкоштовний.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що КП «Дніпровський електротранспорт» працевлаштувало 80 переселенців.

Джерело

Новости Днепра