У Кривому Розі свідоцтва сьогодні отримали майже 200 поліцейських Служби освітньої безпеки

«Я тут, щоб допомагати».  У Кривому Розі вручили свідоцтва першим випускникам пілотного національного проєкту з підготовки поліцейських Служби освітньої безпеки.

184 правоохоронця із Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Сумської та Дніпропетровської областей  пройшли навчання в Донецькому державному університеті внутрішніх справ. Спеціалізація —  «Служба освітньої безпеки».

 

Це – спільний проєкт керівництва держави, Міністерства освіти і науки України, МВС України та Нацполіції. Його мета – захист дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створення безпекового середовища.

 

 

13 липня першим поліцейським Служби освітньої безпеки вручили свідоцтва. Офіцерів привітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, керівництво головного управління Національної поліції в Дніпропетровській та Сумській областях.

 

 

«Для нашого міста велика честь, що саме у Кривому Розі, у Донецькому державному університеті внутрішніх справ, який місто прийняло ще у 2014 році, проходить перший випуск пілотного проєкту поліцейських Служби освітньої безпеки з усієї України. Переконаний, що офіцери служби з честю будуть виконувати свою роботу – правоохоронну,  наставницьку і просвітницьку», — підкреслив  голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

У Кривому Розі створені всі умови для навчання дітей у школах, в тому числі, з можливістю офлайн-консультацій. У цьому навчальному році у місті працювало 129 шкіл, гімназій та ліцеїв,  де були створені укриття.

 

 «Важливо розвивати й інші напрямки забезпечення безпеки. Усі заклади освіти Кривого Рогу, єдиного міста в Україні, забезпечені «Тривожними кнопками» для додаткової безпеки вчителів та учнів. Розпочато 3 складні нові проєкти з будівництва «Підземних шкіл» та ремонт ще 7 приміщень закладів освіти під створення укриттів. Разом ми працюємо на одну мету — наші діти мають почуватися у безпеці, бути обізнаними  з різних питань та ситуацій в реаліях непростого сьогодення», — наголосив О.Вілкул.

 

 

«Я тут, щоб допомагати» — саме під таким гаслом поліцейські Служби освітньої безпеки будуть нести службу у навчальних закладах України.  

 

Серед пріоритетних напрямків їхньої роботи — підвищення безпеки та створення безпечного освітнього середовища для дітей,  національно – патріотичне виховання, профілактика правопорушень серед підлітків,  зростання рівня довіри дітей до поліції,  створення позитивної моделі для наслідування.

 

До кінця цього року проєкт охопить майже 2000 закладів загальної середньої освіти України.

Джерело

Новости Днепра