У Кривому Розі шахраї «збирали» кошти для ЗСУ з акаунта-двійника Олександра Вілкула

У Кривому Розі шахраї "збирали" кошти для ЗСУ з акаунта-двійника Олександра Вілкула У Кривому Розі шахраї “збирали” кошти для ЗСУ з акаунта-двійника начальника ВЦА

Софія Скорик

У Кривому Розі зловмисники створили акаунт-двійник начальника ВЦА у Telegram. Від його імені вони відкрили збір коштів для ЗСУ. Посилання на донат закріпили у “шапці” профілю.

За такою схемою шахраї ошукали місцевих жителів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію СБУ у Дніпропетровській області. 

Встановлено, що незаконну діяльність організував уродженець Херсонської області. На початку війни він приїхав у Дніпропетровську область та вирішив “розкрутити” аферу. Втім, завдяки швидкій реакції СБУ, він не зміг втілити свій задум повністю. 

Поліцейські провели обшуки за місцем проживання зловмисника. Вони виявили мобільний телефон та банківську картку із доказами злочинних дій. Чоловіку повідомили про підозру за третьою частиною, статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. 

Шахрая затримали Шахрая затримали

Інформатор повідомляв, що шахраї від імені “Укренерго” повідомляють про відключення світла. Раніше ми писали, що шахраї збирають кошти з акаунта-двійника Вілкула у Telegram.

Джерело

Новости Днепра