У Кривому Розі радились директори закладів загальної середньої освіти

Проєкти, навчання, безпека.  Сьогодні криворізькі освітяни підбивали підсумки зробленого за 2024 рік і будували плани на майбутнє.  З директорами шкіл зустрівся голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Він звернувся до освітян з словами подяки. «Ви  були першими волонтерами, активними учасниками загальноміських акцій на підтримку ЗСУ. Потужне і патріотичне середовище, на вас завжди можна було покластися», — підкреслив очільник Ради.   

 

«Вчити дітей під час війни та блекаутів, підтримувати захисників, допомагати переселенцям. Це – лише частина того, що роблять наші педагоги. Попри бронювання, майже 80 освітян воюють. На жаль, є загиблі, є зниклі безвісти. Також у Кривому Розі під час обстрілів пошкоджені 115 об‘єктів освіти. Хоча місто допомагає, дає гроші і підрядників, це також лягло на ваші плечі. Місто пишається вами», — підкреслив Олександр Вілкул.

 

Вчитель в Україні – більше, ніж вчитель. І Кривий Ріг стає одним із  центрів трансформації освіти для всієї країни. Це стало можливим  завдяки нашому спільному проєкту з Великим Герцогством Люксембург і співпраці з іншими партнерами, — каже заступник міського голови Сергій Мілютін.

 

«Лише за останній час, завдяки координації всіх зусиль, місто отримало понад 16 тисяч комп‘ютерів та іншої техніки, відкрито понад 70 нових просторів для  підвищення якості освіти для дітей і надолуження освітніх втрат. Ми дуже активно співпрацюємо з нашими містами-партнерами. На наступному тижні буде декілька потужних заходів з урядами Німеччини, Австрії, Польщі. Ми вже маємо досить потужне ім‘я і будемо продовжувати  робити все для того, щоб підвищувати якість освіти для наших дітей, молоді.  Адже якісна освіта — це більша впевненість у майбутньому», — зазначив Сергій Мілютін.

 

Підсумки зробленого, безпека в закладах, організація освітнього процесу і нові проєкти з якими має працювати місто найближчим часом. Це те на чому зосередились сьогодні керівники закладів освіти.  

 

«Цей рік, попри всі складнощі, ми відпрацювали дуже добре. І йдеться не лише про навчання дітей. У закладах освіти у нас діє  150 Пунктів незламності. Через них  вже пройшли понад 84 тисячі людей. Працюємо цілодобово», — перераховує очільниця міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

На черзі денній  —  змішаний формат навчання дітей  і діджиталізація освіти.

 

«На сьогодні гострої потреби для дітей і педагогів в техніці немає, але ми розуміємо, що вона має оновлюватися, тому не зупиняємося на досягнутому, тісно співпрацюємо з різними проєктами, зокрема, від Великого Герцогства Люксембург. Від них ми отримали вже близько 12 тисяч хромобуків, а тепер очікуємо смартфони і  комп‘ютерні класи. Це дуже важлива складова підтримки для нашого міста», — каже керівниця департаменту.

 

Вікторія Деркач – директорка криворізької гімназії №52 «Діалог». Зізнається, що цей рік, як і попередній, був досить важким для освітян. 

 

«Важко працювати, але за рахунок міського бюджету у нас є укриття, де дотримані всі вимоги. Ми навчаємося в змішаному форматі. За рахунок партнерів у нас створений  освітній цифровий центр, в якому займаються діти. Продовжуємо навчатися, працювати і разом рухатися до перемоги», — ділиться директорка.

 

Джерело

Новости Днепра