7 червня у Кривому Розі стартував відкритий Чемпіонат з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із 10 міст України. У 10 вагових категоріях змагались юнаки від 14 до 17 років.
Учасників, тренерів та гостей турніру привітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. Він подякував спортсменам, які попри складну ситуацію в країні, прибули до міста, щоб продемонструвати майстерність та спортивний дух.
«У Кривому Розі ми докладатимемо всіх зусиль, щоб греко-римська боротьба продовжувала розвиватися, щоб до цього виду спорту долучалося все більше дітей і молоді. Сьогодні у Кривбасі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів. Греко-римською боротьбою в місті займається майже 300 криворіжців — у 5-ій, 9-ій ДЮСШ та будівельному ліцеї. Ми робимо все для того, щоб в умовах війни спортивне життя Кривого Рогу не зупинилося. У місті збережена вся наявна спортивна база, а це 12 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та понад 67 спортклубів і міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 22 тисячі спортсменів». – зазначив Олександр Вілкул.
У змаганнях взяли участь спортсмени 2008-2011 років народження. Медалі розігрувались в 10 вагових категоріях.
«Чемпіонат є відбірковим до обласних, а потім – всеукраїнських змагань. Ми чекаємо гарного суперництва і цікавих поєдинків», — зауважив головний суддя змагань Віталій Ситнік.
Лев Тесля приїхав з міста Самар. Зізнається, що серйозних супротивників для себе тут не бачить.
«Я готувався більше до чемпіонату України, де недавно посів третє місце. На цих змаганнях жорстких суперників для мене немає, планую швидко перемогти», — лаконічно відповідає хлопець.
Інша позиція у Тимофія Єфремова з Кам‘янського.
«Суперники дуже серйозні, тому до змагань готувався ретельно. Перемога у Чемпіонаті відкриє мені шлях до інших турнірів», — пояснює спортсмен.
Націлений на перемогу у змаганнях Сергій Яковлєв з Кривого Рогу.
«Після першого бою стало легше, розігрівся. Планую виграти. Далі – участь в обласному чемпіонаті», — ділиться Сергій.
За підсумками змагань спортсмени з Кривого Рогу завоювали 1 золоту, 4 срібні та 4 бронзові медалі.
Лише за 5 місяців 2025 року у Кривому Розі проведено понад 160 змагань районного, міського, обласного та всеукраїнського рівнів, в яких взяли участь понад 14 тисяч спортсменів.