У Кам’янському поліцейські всю ніч шукали дітей, які загубились

У Кам’янському поліцейські всю ніч шукали дітей, які загубились Двох дівчат знайшли близько 6:00 ранку в полі

Інформатор Дніпро

У вівторок 15-го листопада у Кам’янському поліцейські знайшли дітей, які загубились у полі. Малечу відшукали майже за кілометр від домівки. Двох дівчаток правоохоронці Кам`янського шукали всю ніч.

Про те, що дівчата загубились повідомили їх батьки,- повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Національної поліції Дніпропетровської області.

14 листопада близько опівночі до поліції звернулась жінка та повідомила про зникнення 6-річної доньки. Згодом ще одна місцева жителька зателефонувала правоохоронцям і сказала про відсутність 8-річної доньки. Поліцейські з’ясували, що дівчатка після обіду пішли гуляти, але додому не повернулись. 

Малечу всю ніч шукали поліцейські разом з кінологом. Обстежили занедбані будівлі, прибережну зону, лісопосадку. Дівчаток знайшли у полі змерзлими та наляканими о 6:30 ранку 15 листопада. Їх цілих та неушкоджених повернули батькам.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі поліцейські знайшли чотирьох дітей, які загубилися. Також, раніше у Дніпрі знайшли зниклого 11-річного хлопчика. 

Джерело

Новости Днепра