У громадських туалетах псують пеленальні столики: заступник мера Дніпра натякнув для підозрюваних

Туалеты

У громадських туалетах Дніпра останнім часом дедалі частіше ламаються туалетні столики. Заступник мера Дніпра Михайло Лисенко назвав причину – як виявилося, дніпряни часто використовують їх не за призначенням. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на сторінку заступника мера у Facebook.

«Я сподівався, що, можливо, ці столики використовуються для утилізації терористів із Воронезької чи Саратовської областей із подальшим спуском їхніх останків у систему міської каналізації. Але мої мрії були розбиті вщент… Досить часто співробітники, які виконують роботи в технологічному приміщенні, повідомляють, що, перебуваючи там, неодноразово чули крики та крики. Для своєчасного можливого порятунку життя, враховуючи статут підприємства та звуки, які на їхню думку можуть мати характер злочину, співробітники були змушені екстрено відкривати основне приміщення туалету. Внаслідок 100% екстрених відкриттів ними неодноразово були візуально зафіксовані акти «дружби організмами» наших містян на пеленальних столиках», — розповів він.

Лисенко просить жителів Дніпра дбайливо ставитись до майна міста.

«Шановні мешканці! Якщо Ви твердо вирішили вчинити статевий акт в об’єкті комунальної власності, то переконливо просимо Вас дбайливо ставитися до майна міста. P.S. Єдине, що все ще зберігає мені віру в людство, це те, що туалетний папір та йоржики викрадають набагато частіше, ніж безкоштовні пелюшки для дітей у туалетах», — зазначив він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі затримали школярку, яка випила два літри горілки.

Джерело

Новости Днепра