У Дніпропетровській області зникли два маленьких хлопчики

У Дніпропетровській області зникли два маленьких хлопчики У Кривому Розі розшукують двох зниклих дітей

Олег Більдін

У Кривому Розі зникли 8-річний Георгій Ковальов та 6-річний Данило Литенець. 19 листопада, близько 12:00, вони пішли з місця мешкання. Діти досі не повернулись. 

Поліцейські шукають малюків, але їм потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області.

Прикмети Георгія: зріст близько 130 см, середньої статури, світле волосся, очі блакитні. Особливі прикмети: родима пляма під лівим оком. Був одягнений у синю куртку, сіру шапку з бубоном, чорні штани та кросівки.

Прикмети Данила: зріст близько 125 см, середньої статури, чорняве волосся, очі карі. Був одягнений у чорну куртку, темну шапку, чорні штани та чорні кросівки.

Якщо ви бачили дітей або знаєте, де можуть бути, будь ласка, подзвоніть до відділення поліції №6 за телефонами (096) 198-75-20, (096) 822-09-02 або на лінію “102”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 39-річного чоловіка. Також читайте про пошуки 48-річної жінки з Дніпропетровської області, яка виїхала з Польщі та зникла.

Джерело

Новости Днепра